Šicí stroje byly odjakživa nedílnou součástí naší rodiny. Stejně jako doma ušité overaly, tepláky i pestrobarevné kombinézy. A protože stroje jsou jen stroje a sem tam některý z nich vypověděl službu, postupem času jsem pronikl i do tajemství jejich vnitřních mechanismů. V 80. letech už k nám nosili šicí stroje na opravu také kamarádi, známí i známí známých… a brzy se přidaly i opravy průmyslových šicích strojů pro tehdy ještě státní podnik.

Po revoluci dostaly věci rychlý spád. Na živnosťák už jsem nezařizoval jen opravy starších strojů, ale začal jsem také s prodejem nové techniky a strojů repasovaných. Vznikala celá řada textilních firem, které potřebovaly profesionální zařízení – kromě šicích strojů také střihací, řezací či žehlicí techniku. Postupem času jsme pro ně objevovali značky jako Siruba, Jack, Yamato, Jumag, Veit a další. Na produkty Veit máme od roku 2017 výhradní zastoupení pro ČR.

Dnes už na to všechno naštěstí nejsem sám. O rodinnou firmu se starám společně se svým synem a k ruce máme ještě dalšího zkušeného pomocníka. Ať už jsou vaše požadavky na poptávané zařízení jakékoliv, najdeme pro vás řešení, které vám bude maximálně vyhovovat. A bude-li třeba, upravíme některý z šicích strojů na míru vašim potřebám. Rádi také zajistíme montáž přímo ve vaší firmě a budeme vám k dispozici i nadále – pro účely poradenství, servisu i dalšího prodeje.

Mezi naše zákazníky patří celá řada firem s širokým záběrem podnikání – od začínajících textilních tvůrců až po nadnárodní podniky v oblasti automotive průmyslu. Každému z nich ale věnujeme stejnou pozornost a všem se vždy snažíme vyjít vstříc. Proto se k nám rádi vracejí.