Největší odměnou pro nás je důvěra, s kterou se na nás lidé obracejí – ve většině případů opakovaně.
Přidejte se i vy k našim spokojeným zákazníkům.

AM STYLE Ltd, Teplice
Oděvní tvorba se bez šicích strojů neobejde. Těší nás, že si teplická firma vyrábějící elegantní a nadčasové oblečení vybrala své stroje právě u nás.

La Klara, Ostrov
Klára (a její tým) je naší stálou zákaznicí. Za každým kusem oblečení z limitovaných kolekcí stojí pečlivá práce jemných rukou švadlenek… a námi dodané šicí stroje.

Wallaby, Ostrov
Každá firma chtěla by montérky od Wallaby. A taky zástěry, trička nebo kostýmy – prostě jakékoliv firemní oblečení. I tady šijí, žehlí a řezají na zařízení od nás.

SUPŠ keramická a sklářská, Karlovy Vary
Žádný učený z nebe nespadl. Všichni se učíme celý život – a někteří začínají v dílnách, které jsme rádi pomohli vybavit profesionálním zařízením.

JV Trade WG s.r.o., Ostrov
Nejoranžovější firma v Ostrově, která se zabývá šitím potahů na sedáky do vlakových souprav. Občas se neubráníme a ve vlaku po očku kontrolujeme švy.

Grammer CZ
Kdo by to řekl, že i taková sedačka v autě se musí před zhotovením předně vyžehlit. My o tom víme vše. Stejně jako profesionálové z Grammer CZ.

KS – Europe s.r.o. (mezinárodní logistická firma)
Každé oblečení se musí před vypuštěním do světa pořádně vyžehlit. Stejně jako oblečení, které někomu nepadlo, a vrací se zpátky do skladu.

BOS AutomotiveProducts CZ s.r.o., Klášterec nad Ohří
Přední výrobce autodoplňků, kde ke své práci potřebují šicí, řezací i žehlící zařízení prvotřídní kvality. A přesně takové do Klášterce rádi dodáváme.

Lear
Další člen automotive průmyslu, který se stará o co nejpohodlnější sezení ve vašich autech. A my jim k tomu dodáváme potřebné zařízení.

Magna
Firmě Magna svěřují důvěru taková jména jako např. Audi nebo BMW. A Magna zase důvěřuje značce Veit (a snad i našim poradenským službám v oblasti žehlení).

Vězeňská služba – Horní Slavkov, Kolová a Ostrov
I tady se objevujeme velmi často – samozřejmě pouze pracovně! Také ve vězení je totiž třeba dbát na upravený zevnějšek… a vyžehlené oblečení.

Fuhrmann Medical s.r.o.
Aby vám při operaci nezůstalo v těle něco nepatřičného, ve firmě Fuhrmann Medical s.r.o. se do tamponů zašívají speciální čipy… Koneckonců, i doktoři jsou jen lidé.