Repasované stroje
na prodej »

Na domácí šití pro radost vám určitě stačí jednoduchý šicí stroj, třeba i ten stařičký schovaný na půdě. Když se ale z hobby stane slibně rozjetý business, brzy zjistíte, že potřebujete daleko výkonnější mašinu. Ve velkých textilních firmách, ale i v odvětví automotive jsou pak doslova nutností sofistikované šicí stroje, leckdy i speciálně upravené na míru.

V takových případech jsme vám plně k dispozici. Prodáváme průmyslové šicí stroje nejvyšší kvality – značek Pfaff, Siruba, Jack, Juki, Yamato, Minerva a Dürkopp-Adler. Stroje nové, ale i repasované. Rádi s vámi probereme vaši představu, navrhneme nejvhodnější řešení a zajistíme montáž přímo ve vaší provozovně. Poradíme si i s netypickými požadavky – díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni upravit šicí stroj individuálně podle vašich potřeb. Následný servis je pak naprostou samozřejmostí.

Vedle šicích strojů máme v nabídce i další sortiment:

  • speciální stroje – profesionální lepičky na podlepování švů, svařovací stroje apod.,
  • veškeré příslušenství k šicím strojům – jehly světoznámé značky Groz-Beckert, patky, zakladače a další,
  • střihárenskou techniku,
  • řezací techniku,
  • nůžky a nože,
  • vybavení dílen (od splintovacích pistolí až po pracovní židle),
  • žehlící techniku.

Každá nová zakázka je pro nás výzvou, do které se pouštíme s chutí a nadšením. Všem produktům, které pošleme dál do světa, věnujeme patřičnou lásku a péči – ať už je to šicí stroj pro zákazníka s malou dílnou či zařízení mnohem větší hodnoty pro nadnárodní společnost. Máte-li i vy zájem o naše služby a produkty, zavolejte nebo napište. Rádi vám pomůžeme.

 

Repase
Šicí stroje, které máme v nabídce kompletně rozebereme, zkontrolujeme, opravíme a zapošijeme na materiálu, který nám dodáte.

 

Výrobky

 

Zajímavosti